Ogłoszenia Parafialne 337 (31.12.2023)

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY - JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

1. Dziś o g.17:30 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Można uzyskać odpust zupełny za publiczny śpiew "Ciebie, Boga, wysławiamy". Potem podsumowanie roku 2023 w naszej parafii (przed Mszą o g.18).
A także - na każdej Mszy świętej, po homilii, będzie krótkie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

2. Jutro, 1 I 2024, Msze świętej jak w niedzielę, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

3. We wtorek, 2 I, w liturgii wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu - biskupów i Doktorów Kościoła.

4. W sobotę, 6 I, Uroczystość Objawienia Pańskiego (Epifania, Trzech Króli). Msze święte jak w niedzielę. Święcenie kredy i kadzidła podczas każdej Mszy świętej - po Komunii Świętej. Taca przeznaczona będzie na misje święte. Ofiary zaś z kredy i kadzidła będą przeznaczone na parafię. Bóg zapłać.

5. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia, (chociaż kolędy i choinki trwają jeszcze do 2 II).

6. Kolęda:
- poniedziałek, 8 I: Włodarzewska 59 A, B, C, D,
- wtorek, 9 I: Włodarzewska 57 A, B, C, D, F,
- środa, 10 I: Włodarzewska 57 E, G, H, I,
- czwartek, 11 I: Włodarzewska 51 H, J,
- piątek 12 I: Włodarzewska 51 B, C, D, E, F, G oraz Harfowa 11,
- sobota 13 I: Włodarzewska 53, 53A, 55A, B, C, D, E, F, G oraz Włodarzewska 43 A, B, C, D, E, F, G, H.
W dzień powszedni, pon-pt, księża rozpoczynają kolędę od g.16:30.
W sobotę od g.13.

7. Spotkania dzieci pierwszokomunijnych w tym tygodniu, jeszcze przed feriami:
- poniedziałek, 8 I: grupa z 11 V,
- wtorek, 9 I: grupa z 18 V,
- środa, 10 I: grupa z 25 V,
- czwartek, 11 I: grupa z 1 VI.
Wszystkie spotkania odbywają się po Mszy świętej, która rozpoczyna się o g.18, a więc ok. g. 18:45.