Ogłoszenia Parafialne 340 (21.01.2024)

III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam by w rodzinach sięgnąć po Pismo Święte, szczególnie w dzisiejszym dniu, odczytać fragment, może być to np. po obiedzie, całą rodziną.

2. We wtorek, 23 I, przypadać będzie 11. rocznica śmierci księdza kardynała Józefa Glempa, Prymasa Polski. Pamiętajmy o nim w modlitwie, tym bardziej, że On otwierał nam 24 IV dwutysięcznego, jubileuszowego roku, naszą parafię.

3. W liturgii w środę, 24 I, wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i Doktora Kościoła.

4. W czwartek, 25 I, święto nawrócenia św. Pawła Apostoła. To także zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. W piątek, 26 I, wspomnienie świętych: Tymoteusza i Tytusa, biskupów.

6. Już można zgłaszać się na indywidualną kolędę - ci, którzy z różnych racji nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym terminie.

7. Spotkania przygotowujące dzieci do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej odbędą się w następujących terminach:
- w poniedziałek, 29 I, grupa z 11 V,
- we wtorek, 30 I, grupa z 18 V,
- w poniedziałek, 5 II, grupa z 25 V,
- we wtorek, 6 II, grupa z 1 VI.
Wszystkie spotkania odbywają się po mszy o g.18, a więc ok. g. 18:45.