Ogłoszenia Parafialne 341 (28.01.2024)

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Obejmujemy dzisiaj modlitwą Parafian powracających z ferii - dzieci, młodzież, ich rodziców - by szczęśliwie dotarli do swoich domów i do Parafii.

2. W liturgii w środę, 31 I, wspomnienie św. Jana Bosko - kapłana.

3. W piątek, 2 II:
- Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Przynosimy świece, gromnice do poświęcenia. Msze święte jak w dzień powszedni - o g.8 i g.18. Poświęcenie świec na początku Mszy, na każdej Mszy świętej.
- 2 II to też Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za zakony klauzurowe. Taca z całego dnia będzie przeznaczona też na te zakony.
- Pierwszy piątek miesiąca. Święto nie dopuszcza Mszy o Najświętszym Sercu Jezusa, natomiast o g.17 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu z koronką, i będzie nabożeństwo pierwszopiątkowe, (tylko Msza będzie z Ofiarowania Pańskiego).

4. Kolęda:
od g.16:30
- poniedziałek, 29 I: Bielska, Usypiskowa, Altowa oraz Figiel 6A i 6B,
- wtorek, 30 I: Drawska 14, 16.
W tym dniu kończą się zaplanowane wizyty, ale przyjmujemy zgłoszenia indywidualne - tych, którzy z różnych racji nie mogli przyjąć księdza, nie było ich.
Można się zgłaszać telefonicznie (do kancelarii).