Ogłoszenia Parafialne 343 (11.02.2024)

VI NIEDZIELA ZWYKŁA
1. Dzisiaj obchodzimy 32. Światowy Dzień Chorego.

2. W środę, 14 II, rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze święte w Środę Popielcową: g.8, 16:30, 18. Podczas każdej Mszy świętej w tym dniu odbędzie się błogosławieństwo popiołu oraz obrzęd posypania popiołem głów Wiernych. Nastąpi to po homilii. W środę nie będzie wyjątkowo Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Przypominam, iż w Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.

3. W Wielkim Poście odbywają się nabożeństwa pokutne. W każdy piątek Wielkiego Postu o g.16:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci. O g.17 Koronka do Miłosierdzia Bożego. A o g.17:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych. Zaś w każdą niedzielę Wielkiego Postu o g.17:15 nabożeństwo Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny (na warunkach zwykłych).

4. Film pt. "Figurant" będzie wyświetlony 21 II 2024, w środę, o g.19:30 w kinie Blue City. Pan Michał Kostro, ze sąsiedniej parafii, który się tym zajmuje, prosi o wysłanie SMSa, aby zarezerwować bilet. Numer do Pana Michała 502 545 556. Bilet kosztuje 16 zł, płatne przed seansem, odbiór biletów od g.19.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok