Ogłoszenia Parafialne 344 (18.02.2024)

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1. W liturgii w czwartek, 22 II, Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. W ten czwartek, w naszej parafii, również, podczas Mszy świętej o g.18 Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Rafał Markowski udzieli sakramentu Bierzmowania młodzieży (35 osób).

2. Młodzież idąca do Bierzmowania spotyka się w środę na próbie generalnej po Mszy świętej o g.18. Młodzież ta może też przystąpić do sakramentu Pokuty też w środę od g.17:30.

3. Dzieci pierwszokomunijne:
- poniedziałek, 19 II - spotkanie grupy z 25 V
- we wtorek, 20 II - grupa z 1 VI
Spotkania odbywają się po Mszy świętej o g.18.

4. Przypominam i zapraszam na nabożeństwa pokutne:
- W każdy piątek Wielkiego Postu o g.16:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci.
- O g.17 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
- A o g.17:30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych.
- Zaś w każdą niedzielę Wielkiego Postu o g.17:15 nabożeństwo Gorzkich Żali.
Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny (na warunkach zwykłych).