Ogłoszenia Parafialne 345 (25.02.2024)

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie naszej młodzieży do sakramentu Bierzmowania księżom: Włodzimierzowi i Andrzejowi, jak również rodzicom - za dobrą współpracę z parafią. Bóg zapłać!

2. Za tydzień w niedzielę przypadać będzie XVII rocznica nominacji ks. Kardynała Kazimierza Nycza na Pasterza Archidiecezji. Na głównej mszy, o g.11, po Komunii Świętej, odśpiewamy uroczyste Te Deum "Ciebie Boga wysławiamy". Oraz 4 III (poniedziałek) będzie dzień Jego imienin. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Arcypasterzu, szczególnie w te dni.

3. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki są Drogi Krzyżowe (dla dzieci o g.16:30, a dla dorosłych o g.17:30), a w niedziele Gorzkie Żale (o g.17:15).

4. Dzieci pierwszokomunijne:
- poniedziałek, 26 II - spotkanie grupy z 11 V,
- we wtorek, 27 II - grupa z 18 V.
Spotkania odbywają się po Mszy świętej o g.18.

5. W tym tygodniu będą: pierwszy piątek (1 III) i pierwsza sobota miesiąca (2 III). A w następną niedzielę (3 III) pierwsza niedziela miesiąca. W piątek, po Koronce o g.17, będzie nabożeństwo i Droga Krzyżowa, w sobotę - nabożeństwo po Mszy wieczornej, a w niedzielę Bractwo Różańcowe o g.16:45, a o g.17:15 Gorzkie Żale. Zapraszam nowe osoby do Bractwa Różańcowego.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok