Ogłoszenia Parafialne 346 (03.03.2024)

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiaj przypada XVII rocznica nominacji ks. Kardynała Kazimierza Nycza na Pasterza Archidiecezji. Na głównej mszy, o g.11, po Komunii Świętej, odśpiewamy dziękczynne Te Deum "Ciebie Boga wysławiamy". Natomiast jutro, 4 III (poniedziałek), będzie dzień imienin ks. Kardynała. Proszę Parafian o modlitwę w Jego intencji.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową nieco wcześniej, bo o g.16:45, a o g.17:15 nabożeństwo Gorzkich Żali. Zapraszam do Bractwa. Już tydzień temu przyszło 8 nowych osób. Liczę na to, że stopniowo przynajmniej 1 Róża będzie w naszej Parafii istniała.

3. W liturgii - jutro w poniedziałek 4 III święto św. Kazimierza, królewicza.

4. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki są Drogi Krzyżowe (dla dzieci o g.16:30, a dla dorosłych o g.17:30), a w niedziele Gorzkie Żale (o g.17:15).

5. Spotkania dzieci pierwszokomunijnych:
- poniedziałek, 4 III - spotkanie grupy z 25 V,
- we wtorek, 5 III - grupa z 1 VI.
Spotkania odbywają się po Mszy świętej,  która rozpoczyna się o g.18.

6. Rozpoczynają się spotkania nowej grupy młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania. Pierwsze spotkanie w tę niedzielę, 3 III, po Mszy świętej, która zaczyna się o g.8:30.

7. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Parafii Św. Stanisława Biskupa na Woli przy ul. Bema 73/75 zaprasza kandydatów do klasy 0 i 1 na rok szkolny 2024/2025. Dzień otwarty odbędzie się w sobotę 9 III o g.10.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok