Ogłoszenia Parafialne 348 (17.03.2024)

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziękuję moim Parafianom i służbie kościelnej za obecność i wspólną modlitwę w mojej intencji 12 III na Mszy świętej o g.8 rano. Bóg zapłać.

2. Dziś rozprowadzane są po Mszach świętych świece Caritas.

3. We wtorek - Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Marii Panny, ale Msze święte jak w dzień powszedni, o g.8 i g.18.

4. Za tydzień Niedziela Palmowa i rozpoczną się rekolekcje wielkopostne. W tym dniu podczas każdej Mszy świętej będzie, oprócz Męki Pańskiej, kazanie rekolekcyjne i również podczas Gorzkich Żali. Rekolekcje poprowadzi ks. prof. dr hab. Marek Tatar z UKSW. W poniedziałek Wielkiego Tygodnia nauka rekolekcyjna podczas Mszy św. o g.18. A we wtorek Wielkiego Tygodnia spowiedź przedświąteczna od g.16:30, a nauka rekolekcyjna zakończeniowa podczas Mszy św. o g.18.

5. W Niedzielę Palmową będą rozprowadzane palmy przed kościołem przed każdą Mszą świętą. Procesja wokół kościoła o g.11. Dziękuję Państwu Polny za nabycie palm i przeznaczenie tej ofiary na parafię. Proszę też różne grupy modlitewne o zgłaszanie się do rozprowadzania palm.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok