Ogłoszenia Parafialne 350 (07.04.2024)

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO (II NIEDZIELA WIELKANOCY)

1. Dzisiaj, zaraz po Mszy świętej o g.11, zapraszam na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Przejdziemy pod figurę Jezusa Miłosiernego, która mieści się na placu kościelnym i tam ją odmówimy w intencji całej naszej Parafii.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszam Bractwo Różańcowe na modlitwę różańcową o g.17, a o g.17:30 nabożeństwo adoracyjne.

3. Jutro, w poniedziałek, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte jak w dzień powszedni. W Parafii Zwiastowania Pańskiego przy ul. Gorlickiej o g.18 Msza odpustowa - tamtejszy proboszcz zaprasza.

4. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

5. Trwają spotkania dzieci pierwszokomunijnych:
- w poniedziałek, 8 IV, wyjątkowo nie będzie,
- we wtorek, 9 IV, grupa z 18 V,
- w czwartek, 11 IV, grupa z 25 V.
Wszystkie spotkania odbywają się po Mszy świętej o g.18, a więc ok. g. 18:45.

6. Serdecznie zapraszamy na musical "Jan Paweł II. Przyjaciel wiernych". Jest to ujęta w nowatorski i emocjonalny sposób biografia Karola Wojtyły, napisana tańcem i muzyką. Wydarzenie dedykowane jest dla młodzieży, a odbędzie się 20 IV w sobotę, o g.11, w Teatrze Roma (za Marriottem). Zapisy w zakrystii. Ostatnie wolne miejsca. Bilety gratis.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok