Ogłoszenia Parafialne 354 (05.05.2024)

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszam Bractwo Różańcowe na modlitwę różańcową o g. 17, a o g. 17:30 nabożeństwo majowe, połączone z adoracyjnym.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a w piątek, 10 V, rozpoczęcie Nowenny Do Ducha Świętego (9 dni przed Zesłaniem Ducha Świętego).

3. 6 maja, w poniedziałek, świętych apostołów - Filipa i Jakuba.

4. 8 maja, w środę, uroczystość św. Stanisława - biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Msze święte jak w dzień powszedni (o g. 8 i o g. 18).

5. 11 maja, w sobotę, w samej Warszawie, uroczystość NMP Łaskawej, głównej patronki stolicy.

6. W sobotę, 11 maja, pierwsza grupa dzieci o g.10:30 przyjmie po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego do swoich serc. Proszę Parafian o modlitwę w intencji tych dzieci i ich rodzin.

7. Przypominam o przybyłych do Warszawy relikwiach rodziny Ulmów. Dziś, 5 maja, w niedzielę, można nawiedzić te relikwie w Świątyni Opatrzności Bożej na Wilanowie.

8. Trwają spotkania dzieci pierwszokomunijnych:
- poniedziałek, 6 V - spotkanie grupy z 25 V,
- we wtorek, 7 V - grupa z 18 V,
- w środę, 8 V, dodatkowe spotkanie - grupa z 11 V ma próbę generalną.