Ogłoszenia Parafialne 357 (02.06.2024)

IX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękuję Wszystkim za obecność na procesji Bożego Ciała! Szczególnie rodzicom, z którymi przyszły dzieci, w bardzo dużej ilości.

2. Wczoraj, w sobotę, 1 VI,  4-ta grupa dzieci (szesnaścioro) przyjęła po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego do swoich serc. Proszę parafian o modlitwę w ich intencji, i w intencji ich rodzin.

3. W poniedziałek, 10 VI, po Mszy świętej wieczornej, ok. g.18:45, zapraszam na spotkanie rodziców (wystarczy 1 rodzic) dzieci, które rok temu przyjęły Jezusa Eucharystycznego po raz pierwszy. Będziemy omawiać tzw. rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Msza święta rocznicowa przewidywana jest w sobotę 15 VI, natomiast godzinę ustalimy na zebraniu.

4. Dzisiaj 1-sza niedziela miesiąca. Zapraszam Bractwo Różańcowe na g.17, a o g.17:30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa (czerwcowe) połączone z nabożeństwem adoracyjnym.

5. W poniedziałek, 3 VI, w liturgii wspomnienie świętych męczenników z Ugandy: Karola Lwangi i Towarzyszy.

6. We wtorek, 4 VI, rocznica konsekracji Pasterza archidiecezji ks. kardynała Kazimierza Nycza. Po modlitwie, po Komunii Świętej, śpiewać będziemy dziękczynne Te Deum - podczas Mszy wieczornej.

7. W środę, 5 VI, wspomnienie św. Bonifacego - biskupa i męczennika.

8. W czwartek, 6 VI, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków - zarówno na rannej Mszy świętej, jak i wieczornej.

9. W piątek, 7 VI, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte jak w dzień powszedni. Można spożywać pokarmy mięsne.

10. W sobotę, 8 VI, wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

11. Ksiądz Andrzej przypomina, że 8 VI będzie rajd rowerowy do Instytutu Prymasa Wyszyńskiego w Choszczówce, w Puszczy Kampinoskiej, w dniu 8 VI (w sobotę).

12. W pierwszy czwartek i piątek miesiąca - obchody są włączone do nabożeństwa czerwcowego.