Ogłoszenia Parafialne 358 (09.06.2024)

X NIEDZIELA ZWYKŁA

1.  Dziękuję za ofiary złożone tydzień temu na Świątynię Opatrzności Bożej w Wilanowie. Dziękuję też kwestującym. Zebrano 1300 zł.

2. Zapraszam jutro, w poniedziałek, 10 VI, po Mszy wieczornej (przed g.19) rodziców (wystarczy 1 rodzic) dzieci, które rok temu miały I Komunię Świętą i idą w tym roku do rocznicy. Będzie to spotkanie organizacyjne. Msza święta rocznicowa będzie 15 VI. Godzinę ustalimy w poniedziałek.

3. Jeszcze raz dziękuję rodzicom dzieci, które w tym roku przystąpiły po raz pierwszy do Komunii Świętej, za zaangażowanie się i za wspólne przygotowanie tych uroczystości.

4. We wtorek, 11 VI, w liturgii wspomnienie św. Barnaby, apostoła.

5. W czwartek, 13 VI, wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i Doktora Kościoła.

6. W piątek, 14 VI, wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

7. Przypominam iż 16 VI, a więc za tydzień, w niedzielę, odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny - rozpocznie się Mszą świętą o g.11:30 w kościele św. Aleksandra na Placu Trzech Krzyży.

8. 13 VI zapraszam chętną młodzież na próbę śpiewu - po Mszy wieczornej, a więc ok. g. 19. Nasza schola będzie śpiewać i grać 23 VI, w niedzielę, o g.11.