Ogłoszenia Parafialne 361 (30.06.2024)

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Informuję Parafian, że tradycyjnie już w okresie wakacji (lipiec i sierpień) w niedziele nie będzie Mszy świętej o g.12:30. Pozostałe Msze święte jak przez cały rok. Udzielanie sakramentu Chrztu świętego odbywać się będzie podczas Mszy o g.11, (gdy będą zgłoszenia).

2. W środę, 3 VII, w liturgii święto św. Tomasza, apostoła.

3. W sobotę, 6 VII, wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i patronki dzieł misyjnych w Polsce.

4. Za tydzień, 7 VII, niedziela miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu, czyli 1. niedziela miesiąca. Zapraszam Bractwo Różańcowe na modlitwę różańcową na g.17, a o g.17:30 nabożeństwo adoracyjne.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok