Jeżeli chciał(a)byś pomóc

Jeżeli chciał(a)byś pomóc w tworzeniu tej strony internetowej, to aktualnie przydałyby się następujące osoby:

  1. Każdy, kto ma chęć zostawić po sobie jakiś ślad - może pozostawić wpis w Księdze Gości na pamiątkę !!!

  2. Każdy może też - nagrać plik w formacie MP3 z własną recytacją (odczytaniem) jakiejś wybranej przez siebie modlitwy, najlepiej litanii. Do wyboru są wszystkie litanie z naszej strony. Takie nagranie będzie pomocne dla każdego, kto słabo widzi albo jest zmęczony i chciałby posłuchać wybranej przez siebie modlitwy. (Byłby to też drugi sposób, obok Księgi Pamiątkowej, na pozostawienie po sobie dobrego śladu w naszej parafii.)

  3. Jeżeli ktoś napisze jakiś ciekawy artykuł związany z naszą religią i Kościołem, i chciałby go u nas opublikować, to trzeba zanieść ks. Proboszczowi do sprawdzenia :)

  4. Każdy, kto chciałby się podzielić jakąś ciekawą, darmową książką, (którą moglibyśmy zamieścić w Pobieralni), jak również każdy kto ma jakąś ciekawą modlitwę, (którą można by umieścić w POLECANE MODLITWY / MODLITWY NADESŁANE) - prosimy o przysłanie.

  5. [ZAŁATWIONE] Osoba, która zna się na geodezji / kartografii.

    W artykule: PODSTAWOWE INFORMACJE / Na terenie parafii - podaliśmy w miarę dokładne granice naszej Wspólnoty. W związku z tym, przydałaby się jakaś ładna mapka z zaznaczonymi granicami, którą można by na naszej nowej stronie opublikować w rzeczonym artykule.

ZAPRASZAM :)

e-mail: 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok