Ogłoszenia parafialne 121 (1.09.2019)

1. Dziś 80. rocznica wybuchu II wojny światowej  - pamiętajmy o modlitwie w intencji poległych.  Msza święta w ich intencji o godz. 8:30.
2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca.  Bractwo Różańcowe zbierze się na modlitwę różańcową o g. 17:00 (prośba, by modlić się w intencji poległych w czasie II wojny światowej.), a o 17:30 nabożeństwo adoracyjne.
3. Witam serdecznie parafian,  którzy powrócili z urlopów, wakacji, dziękuję za pamięć i kartki przysyłane z różnych miejsc Polski i zagranicy. Witam też wszystkich pielgrzymów, którzy brali udział w pielgrzymce na Jasną Górę i dziękuję im.
4. 3.09 Msze święte o g. 8:00 i 18:00 będą odprawione ze wspomnienia św. Grzegorza Wielkiego  - na końcu każdej Mszy błogosławieństwo odpustowe.
5. We środę 4.09 rozpoczynamy nauki przedmałżeńskie. O g. 18:00 Msza święta,  a po niej konferencja.
6. 9.09 w poniedziałek po Mszy świętej o g. 18:00 spotkanie rodziców (wystarczy jeden rodzic, bez dziecka) dzieci pierwszokomunijnych. Spotkanie organizacyjne.
7. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne.
8. Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla szkół mieszczących się na terenie parafii we wtorek i środę w godzinach przedpołudniowych Mszami świętymi.
Zaś poświęcenie dzieci, ich plecaków i przyborów szkolnych (mniejszych dzieci) w niedzielę 8.09 pod koniec Mszy świętej o 11:00.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok