Ogłoszenia parafialne 144 (9.02.2020)

1. Jutro w poniedziałek wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
2. W piątek 14.02 Święto św. Cyryla i Metodego, biskupów i patronów Europy.
3. We wtorek 11.02 przypadać będzie Światowy Dzień Chorego,  w naszej parafii zapraszam chorych na Mszę Świętą o g. 18:00, na której będzie udzielony Sakrament Chorych.  Hasłem tego dnia są słowa ,,Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię ".
4. W związku ze zbliżającą się beatyfikacją ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego (7.06 g. 12:00) i planowanej liczby kart wstępu na Plac Piłsudskiego w Warszawie prosimy do 29.03 zapisywać swój udział w zakrystii-kancelarii na listę zgłoszeń.
5. Na czas ferii życzę dobrego wypoczynku, pobytu i szczęśliwych dojazdów i powrotów. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy Świętej i modlitwie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok