Ogłoszenia parafialne 177 (11.10.2020)

11.10.2020, 28. niedziela zwykła

1.

Dziś XX Dzień Papieski. Przeżywamy go pod hasłem: "Totus Tuus", po polsku "Cały Twój". Młodzież z ruchy Światło - Życie zbiera dzisiaj przed kościołem ofiary na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli na "żywy pomnik Jana Pawła II", stypendia dla młodzieży uzdolnionej, a pochodzącej z biednych rodzin. Bóg zapłać za każdą ofiarę.

2.

- We wtorek 13.10 wspomnienie błogosławionego Honorata Koźmińskiego, kapłana.

- W czwartek 15.10 wspomnienie św. Teresy z Avila, dziewicy i Doktora Kościoła.

- W piątek 16.10 wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
- To także 42. rocznica wyboru Papieża św. Jana Pawła II.

- W sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

3.

Za tydzień Niedziela Misyjna. Taca będzie przeznaczona na misje. To także dzień modlitw za pracowników służby zdrowia.