Ogłoszenia parafialne 208 (23.05.2021)

1. Święty okres Pięćdziesięciu Dni kończy Niedziela Zesłania Ducha Świętego. Zakończenie Wielkanocnej Komunii Świętej - przełożone do następnej Niedzieli - Trójcy Przenajświetszej.4

2. Jutro w poniedziałek - II Dzień Zielonych Światek - Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła.

We środę -wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana. To także Dzień Matki.

We czwartek 27.05. - Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

W piątek rocznica śmierci Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Polski (1981r.)

W sobotę wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

3. Wczoraj 22.05 w sobotę dwie grupy dzieci o g. 9:30 i 12:00 (25 dzieci) przyjęły po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego - proszę o modlitwę.

4. Jutro, 24.05 po Mszy świętej o g. 18:00 spotkanie grupy dzieci komunijnych z 19.06.