Ogłoszenia Parafialne 209 (30.05.2021)

1. Wczoraj kolejne dwie grupy dzieci (20) przyjęły po raz pierwszy Jezusa Eucharystycznego - proszę o modlitwę parafian w ich intencji i ich rodzin.

Pozostała jedna grupa dzieci, które przyjmą Jezusa Eucharystycznego 19 czerwca o g. 11:00 (11 osób). Próba generalna dla dzieci tej grupy 14.06 po Mszy Świętej o g. 18:00.

2. Jutro w poniedziałek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

We wtorek 1.06. Wspomnienie św. Justyna, męczennika, to również Międzynarodowy Dzień Dziecka.

3. We czwartek 3 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze święte jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy św. o g. 12:30, której nie będzie, ale po Mszy św. o godz. 11:00 procesja wokół kaplicy (skromniejsza, bez baldachimu i chorągwi oraz panów pomagających przy niesieniu Najświętszego Sakramentu). Proszę wszystkie dzieci pierwszokomunijne w strojach - dziewczynki z koszyczkami kwiatów i rodziców tych dzieci (1 rodzic na osobę), by szli przy swoich dzieciach zachowując dystans 1,5 m. W ogóle zapraszamy wszystkie dzieci z parafii - i te komunijne, i pozostałe na procesję.

4. Od 1 czerwca Nabożeństwa Czerwcowe każdego dnia o 17:30 tak, jak Nabożeństwa Majowe. Zapraszam.

5. 4 czerwca rocznica konsekracji pasterza Archidiecezji ks. kard. Kazimierza Nycza. Po modlitwie po Komunii na Mszy Św. o g. 18:00 dziękczynne Te Deum.

6. Za tydzień zbiórka ofiar przed kościołem na Świątynię Opatrzności Bożej (Święto Dziękczynienia).