Ogłoszenia Parafialne 229 (31.10.2021)

1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte jak w niedzielę z wyjątkiem Mszy św. o 12:30, której nie będzie. Od jutra do 8.11 można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Od jutra do soboty włącznie modlitwy z  wypominek 15 minut przed Mszą Świętą wieczorną, a w niedzielę 7.11 o g. 8:00. Msza Święta w intencji wszystkich zmarłych z tzw. wypominek 1.11 o g. 7:00.

2. 2 listopada we wtorek Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msza św. w intencji dusz w czyśćcu cierpiących o g. 8:00.

3. We czwartek 4.11 wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

Jeszcze raz dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej, jak i młodzieży.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok