Ogłoszenia parafialne 230 (14.11.2021)

1. Dzisiaj obchodzimy V Światowy Dzień Ubogich.

2. We wtorek Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej - Matki Miłosierdzia.

W środę - wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

We czwartek - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

W sobotę - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

3. Za tydzień w Niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Pod koniec Mszy św. o g. 11:00 krótkie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia. Można będzie uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu oddania.

4. Informujemy, że 20.11.2021 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się spotkanie młodzieży. Dla młodzieży, która w naszej parafii przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, jest to spotkanie obowiązkowe. Z tej przyczyny nie będzie spotkania w dniu 21.11.2021 (niedziela). Równocześnie prosimy o kontakt rodziców młodzieży z księdzem proboszczem w celu ustalenia, kto mógłby zawieźć młodych ludzi na to spotkanie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok