Ogłoszenia parafialne 235 (19.12.2021)

1. Msza Święta roratnia będzie odprawiana o g. 7:00 do 24.12 - w wigilię rano kończymy.

2. Jutro tzw. spowiedź przedświąteczna od g. 16:00. Przybędzie ks. prof. Mariusz i miejscowi księża będą spowiadać (do ostatniego penitenta). Poza tym spowiadamy podczas każdej Mszy św.

3. Tzw. "Pasterka", Msza święta o północy - tradycyjnie o 24:00. Taca z pasterki przeznaczona będzie na Dom Samotnej Matki.

4. W I dzień Świąt 25.12 nie będzie Mszy św. o godz. 7:00 z racji Mszy świętej zwanej "Pasterką", pozostałe Msze święte jak w każdą niedzielę.

W II dzień świąt 26.12 Niedziela Świętej Rodziny - Msze święte jak w niedzielę od g. 7:00. Będzie czytany list Rektora KUL.

5. Dziękuję za pomoc przy ubieraniu choinek.

Na Boże Narodzenie i każdy dzień Nowego Roku życzę moim parafianom i gościom przybyłym na Święta: Bożych, dobrych i świętych rozwiązań w tym osobistym, rodzinnym i Ojczyźnianym oraz Bożego Pokoju w sercu na każdy dzień Anno Domini 2022.