Ogłoszenia Parafialne 246 (13.03.2022)

1. Dziękuję za ofiary złożone na pomoc Ukrainie, dziękuję kwestującym, a także przedstawicielom "Rady Finansowej" za policzenie pieniędzy z tych zbiórek i wpłacenie na wskazane konto - Bóg zapłać.

2. Przypominam i zapraszam na nabożeństwa "Drogi Krzyżowej" i "Gorzkie Żale".

3. Dziś 9. rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka, po modlitwie po komunii św. o g. 11:00 dziękczynne "Te Deum".

4. Dziś też Niedziela Dzieła Pomocy misjonarzom Ad gentes - ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Misje.

5. W sobotę 19.03 Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

6. Spotkania dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej:

Jutro w poniedziałek grupa z 14.05.

We wtorek grupa z 21.05.

We środę grupa z 7.05.

Wszystkie spotkania odbywają się po Mszy Świętej o g. 18:00, Zachęcam do uczestniczenia we Mszy Świętej.