Ogłoszenia parafialne 248 (27.03.2022)

1. 1.04 w piątek przypadać będzie 15. rocznica rozpoczęcia posługi biskupiej w Archidiecezji Warszawskiej przez Arcybiskupa Metropolitę Warszawskiego (2007r.). Pamiętajmy zwłaszcza w ten dzień o modlitwie za ks. kardynała.

2. W sobotę 2.04 przypada 17. rocznica śmierci św. Jana Pawła II (2005r.)

3. Zakończyliśmy tzw. pierwszy etap spotkań synodalnych na poziomie parafii. Dziękuję wszystkim uczestnikom, szczególnie p. Bartoszowi i Aleksandrze Tkaczykom, a także p. Oldze Duszy za zaangażowanie synodalne.

4. Przypominam o Drodze Krzyżowej dla  dzieci i dorosłych oraz o Gorzkich Żalach. Dziękuję za obecność podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu 25.03 w piątek w intencji pokoju w Ukrainie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok