Ogłoszenia parafialne 250 (10.04.2022)

1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna Wielki Tydzień. Błogosławieństwo gałązek (palm) dokonujemy podczas każdej Mszy świętej. A o g. 11:0Lw0 Mszę świętą rozpoczynamy poświęceniem (błogosławieństwem palm) i procesją wokół kościoła.

Również tradycyjnie w naszej parafii (nie uwzględniając przerwy spowodowanej pandemią) rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne - od Niedzieli Palmowej do wtorku Wielkiego Tygodnia. Dzisiaj nauki na każdej Mszy świętej, a także podczas "Gorzkich Żalów". Jutro w poniedziałek nauka rekolekcyjna dla wszystkich o g. 18:00 podczas Mszy świętej wieczornej, a we wtorek zakończeniowa nauka rekolekcyjna o  g. 18:00 - wcześniej od g. 16:30 spowiedź przedświąteczna. Zapraszamy.

2. W Wielki Czwartek, Piątek i Sobotę nabożeństwa tylko wieczorne. I tak w Wielki Czwartek o g. 18:00, w Wielki Piątek Nabożeństwo Adoracji Krzyża o g. 18:00, a w Wielką Sobotę Wigilia Paschalna o g. 19:00.

W Wielką Sobotę święcenie pokarmów na stół wielkanocny od g. 8:30 do 14:30.

Adoracja Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie w Wielki Piątek i Sobotę od g. 8:00 do wieczornych nabożeństw.

3. Rezurekcja tradycyjnie w Niedzielę Zmartwychwstania o g. 6:00 (w związku z tym nie będzie Mszy świętej o g. 7:00 - pozostałe bez zmian).

4. W II dzień Świąt - Poniedziałek Wielkanocny - Msze świętej jak w każdą niedzielę - także o g. 7:00. Taca na KUL.

Dziękuję państwu Polnym za nabycie palm i przekazanie ofiar na parafię, a także p. Król za nabycie pięknej, dużej palmy na Niedzielę Palmową.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok