Ogłoszenia parafialne 257 (29.05.2022)

1. Wczoraj kolejna grupa dzieci przyjęła Jezusa Eucharystycznego po raz pierwszy. Proszę o modlitwę w intencji tych dzieci i ich rodzin.

2. We wtorek 31.05 w liturgii Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

3. Od środy 1.06 rozpoczynają się Nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa (w tym samym porządku, co nabożeństwa majowe).

W liturgii wspomnienie św. Justyna, męczennika.

W piątek wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy.

W sobotę (wyjątkowo) Msza święta poranna o g. 8:00 z I Soboty miesiąca, z aktem oddania Niepokalanemu Sercu Maryi. Wieczorna Msza św. będzie już z wigilii Zesłania Ducha Świętego.

W sobotę przypadać będzie rocznica konsekracji Pasterza Archidiecezji ks. Kardynał Kazimierza Nycza (1988), podczas Mszy wieczornej po modlitwie po komunii hymn dziękczynny "Ciebie Boga wysławiamy".

4. Za tydzień w niedzielę Zesłania Ducha Świętego - święto dziękczynienia. Zbiórka ofiar przed naszym kościołem na budowę Świątyni Opatrzności Bożej, zwłaszcza jej wnętrza. Proszę przedstawicieli grup o włączenie się w tę zbiórkę.