Ogłoszenia parafialne 259 (12.06.2022)

1. Jutro w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego z Padwy - kapłana i doktora Kościoła.

We wtorek wspomnienie św. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

We czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - Boże Ciało. Msze święte jak w niedzielę, z wyjątkiem Mszy o 12:30, której nie będzie. Procesja pod koniec Mszy św. o g. 11:00. Zapraszam rodziny z dziećmi, zwłaszcza rodziny z dziećmi pierwszokomunijnymi i rocznicowymi.

W piątek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

2. Jeszcze raz dziękuję wszystkim rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za włączenie się w przygotowanie i proszę: czuwajcie nad swoimi dziećmi i rodzinami, by rozwijać dar życia z Jezusem Chrystusem.