Ogłoszenia parafialne 260 (19.06.2022)

1. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy brali udział w procesji Bożego Ciała - rodzicom wszystkich dzieci, dzieciom od najmniejszego, pomagającym w procesji. Niech wam Bóg błogosławi.

2. we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

3. We czwartek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W czasie Mszy św. o 8:00 i 18:00 błogosławieństwo wianków.

W piątek 24.06. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa. W ten dzień można spożywać pokarmy mięsne.

5. Dziękuję za złożone ofiary na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Dziękuję też kwestującym.

6. W sobotę 26.06 Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

7. Parafia w dalszym ciągu poszukuje pracownika w charakterze zakrystiana - kościelnego.