Ogłoszenia parafialne 268 (14.08.2022)

1. Jutro 15.08 Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte jak w niedzielę, z wyjątkiem mszy św. o g. 12:30, której nie ma w okresie wakacyjnym. Podczas każdej Mszy świętej obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów po modlitwie po Komunii.

2.  We środę w liturgii wspomnienie św. Jacka, kapłana.

W sobotę wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

3. Dziękuję za modlitwy w intencji pielgrzymów, którzy już dotarli na Jasną Górę, a pielgrzymom za trud, mozół i modlitwę.

Jednocześnie informuję, że  pielgrzymka piesza do Częstochowy (pomocników Matki Kościoła) z diecezji Warszawsko - Praskiej wyrusza 16 - 26 sierpnia we wtorek po Mszy świętej o g. 6:00 z parafii na Kamionku (przy Wedlu) ul. Grochowska 365.

Uczestnicy zapraszają na pielgrzymkę, która jest w intencji dziękczynnej za "Błogosławionego Prymasa Wyszyńskiego".

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok