Ogłoszenia Parafialne 269 (28.08.2022)

1. Jutro w poniedziałek wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela. W Bazylice archikatedralnej w Warszawie uroczystość.

2. We czwartek 1.09 83. rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Msza Święta w intencji poległych w czasie II Wojny Światowej o g. 8:00. Jest to jednocześnie I czwartek miesiąca i wieczorna Msza Święta odprawiana będzie w intencji kapłanów i o nowe powołania.

3. W sobotę w liturgii Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego. Msza święta w intencji wszystkich parafian o g. 18:00.

4. Obejmujemy naszą modlitwą wszystkich rozpoczynających nowy rok szkolny (dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców, katechetów). Witam bardzo serdecznie wszystkich parafian powracających z urlopów, wakacji.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok