Ogłoszenia parafialne 270 (4.09.2022)

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Bractwo Różańcowe spotka się na modlitwę różańcową o g. 17:00, a o 17:30 Nabożeństwo adoracyjne.

2. We czwartek 8.09 Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte jak w dzień powszedni o 8:00 i 18:00..

3. Za tydzień taca przeznaczona będzie na Seminarium duchowne.

4. Witam bardzo serdecznie parafian powracających z urlopów i wakacji.

5. Za tydzień w niedzielę zapraszam dzieci z przyborami szkolnymi, które pobłogosławię i poświęcę na nowy rok szkolny i katechetyczny podczas Mszy św. o g. 11:00.

6. Od tego wtorku za tydzień, tj. 13.09 po Mszy świętej o g. 18:00 zapraszam rodziców dzieci, które mają przystąpić do I Komunii Świętej (wystarczy 1 rodzic).

7. Młodzież klas ósmych przez cały wrzesień zapisuje się do przygotowania do Sakramentu Bierzmowania u ks. Włodzimierza. Ubiegłoroczna grupa młodzieży przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania spotyka się w trzecią niedzielę miesiąca.