Ogłoszenia parafialne 280 (13.11.2022)

1. Dziś VI Światowy Dzień Ubogich.

2. We środę 16.11 wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej - Matki Miłosierdzia.

W piątek 18.11 wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

3. W sobotę 19.11 od g. 10:00 do 14:00 odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodych Archidiecezji Warszawskiej w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Zaproszona jest młodzież szkolne i akademicka oraz postakademicka ze swoimi duszpasterzami oraz katechetami. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania zabiera na spotkanie indeksy.

4. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas Mszy świętej o g. 11:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa oraz Akt Poświęcenie - za publiczne odmówienie aktu można otrzymać odpust zupełny.

5. 18.11 w piątek zapraszam na spotkanie młodzieżowej grupy modlitewnej po Mszy świętej o g. 18:00.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, które można uważać za pewną ingerencję w Twoją prywatność. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, to opuść tę stronę. A jeśli się zgadzasz, to kliknij OK.
Dalsze informacje Ok